NXT verliest met 1-2, buitenspeldoelpunt van Beerschot wordt GOEDGEKEURD: "Was er een lijnrechter?"
Inhoudsopgave
Club NXT verloor zaterdagmiddag met 1-2 tegen Beerschot. De beide doelpunten voor Beerschot werden gescoord door Thibo Baeten. Hij speelde in het verleden voor Club NXT en na zijn eerste doelpunt legde hij zijn vinger op zijn mond. Hierop was er heel veel commentaar op Twitter van de Club Brugge-supporters. Het doelpunt voor Club Brugge werd gescoord Dani Perez. Op deze beelden is te zien dat het tweede doelpunt van Thibo Baeten buitenspel was. De supporters van blauw-zwart waren razend op de beslissing van de scheidsrechter.
Tweets buitenspel NXT-Beerschot
Thibo Baeten scoorde hier de 0-2 voor Beerschot op het veld van Club NXT. Het doelpunt werd goedgekeurd, er is geen VAR in de Challenger Pro League. pic.twitter.com/OHVTtlcvtZ
— Koen Frans (@koenfrans) September 3, 2022
Matige eerste, betere tweede helft @ClubNxt dat met 1-2 verliest van Beerschot. De Brugse jonkies misten een penalty terwijl het tweede Antwerps doelpunt duidelijk buitenspel was. Ook onnodig rood Perez, invaller Homma technisch vaardig en snel maar ook zeer klein #ClubNXT
— Michel Verhaeghe (@michelfcbweb) September 3, 2022
Was er een lijnrechter? 🙈🤷♂️
— Tomas Taecke (@tomaztaecke) September 3, 2022
Diee flagrante offside van Baeten hebben onze topreferees dus ook weer niet gezien #amateurs#nxtbee
— DimiVC (@DimiVc) September 3, 2022
Refs in 2de klasse zijn precies even goed als in eerste klasse. #NXTBEE
— Bjorn (@PhzrBE) September 3, 2022
Noah Mbamba Tweets RWDM
VAMOOOOOOOOOOOO
— Bruggenismo (@Bruggenismo) August 28, 2022
Mbambaaaaaaa 👅#nxtrwdm
— «—• TOM •—» (@_TomMartens) August 28, 2022
Wat een match van Noah Mbamba! Hij moet echt bijtekenen... wat een kerel! #nxtrwdm
— LiLJerrySZN❤️🥶 (@LiLJerrySZN) August 28, 2022
OH MBAMBA 😱🔥
— 𝓝𝓪𝓽𝓱𝓪𝓷𝓚𝓕97 (@NathanKF97) August 28, 2022
Mbamba 😮💨 #nxtrwdm
— 👑 (@EliasVK14) August 28, 2022
Verdiende zege voor NXT. Ijzersterke Mbamba en flukse Nusa. #NXTRWDM
— Professional Fretteree Department (@fretteree) August 28, 2022
Talenten van Club NXT
Club NXT is de belofteploeg van Club Brugge. Zij haalden vorig seizoen maar liefst twaalf punten in de Youth League en stootten door naar de knock-outfase. Wie speelt daar nu juist bij Club NXT? Wij lichtten alvast even de opvallendste talenten uit. Antonio Nusa, Cisse Sandra en Lynnt Audoor waren er niet bij tegen SL16 FC. Nusa is nog geblesseerd, Sandra en Audoor zijn opgeroepen voor het A-elftal van Club Brugge.
Kyriani Sabbe
Lukas Mondele
Ibe Hautekiet
Arne Engels
Cisse Sandra
Antonio Nusa
Mathis Servais
Romeo Vermant, zoon van Sven Vermant
Lynnt Audoor
Bekijk hier de goal van Mbamba
💥 | Noah Mbamba (17) scoort met vallen en opstaan! 🔵⚫️ #NXTRWDpic.twitter.com/Q3WMyrOaGT
— Eleven Sports (NL) (@ElevenSportsBEn) August 28, 2022