Twitter blikt behoorlijk negatief terug op eerste afleveringen van Sports Late Night: "Een stijve hark als presentator" en "Wij willen Tom Coninx terug"
Inhoudsopgave
Met de start van het nieuwe seizoen in de JPL was het Vier-programma 'Sports Late Night' ook aan zijn debuut toe op de Belgische televisie. Jammer genoeg vielen de eerste afleveringen niet echt in de smaak bij voetbalminnend Vlaanderen en waren er ook al enkele technische storingen. Daarnaast is er ook een overvloed aan reclameblokken en zou zelfs Tom Coninx mogen terugkeren. Een overzicht van de belangrijkste tweets:
Hallo, welke zender fixt ons een #MinisterievanSportLateNight? #SportsLateNight
— Ministerie van Sport (@SportMinisterie) 31 juli 2017
Ergens in Vlaanderen op dit moment. #SportsLateNightpic.twitter.com/XWVs92FbQt
— Jonas Van Holderbeke (@Jonas_VH) 29 juli 2017
Technische storingen, slechte klank, 2 reclameblokken op 4 matchen. #SportsLateNight v @opVIER doet me bijna verlangen naar @VTMStadion
— Korneel Verhaeghe (@KbVerhaeghe) 29 juli 2017
Allez ze spoelen zelf al terug. Jammer dat we de reclame niet opnieuw zagen 😂 #SportsLateNight
— Geert Dessein (@GeertDessein) 29 juli 2017
Amateurisme ten top bij #SportsLateNight
— JVH_RAFC (@JVH_RAFC) 29 juli 2017
Waanzinnig slechte geluidskwaliteit, stijve hark als presentator, lelijk decor.Werk aan de winkel.
Toch wel zalig om geen Aad De Mos te moeten zien voor zijn domme commentaar #SportsLateNight
— 🚍Maine🚍 (@Maine_1987) 30 juli 2017

