Marc Degryse beoordeeld eerlijk de interlandperiode: "Zij staan dichter bij de selectie"

Nu de interlandperiode is afgelopen is het tijd om de Rode Duivels te evalueren. VTM-analist Marc Degryse gaf alvast zijn mening over enkele spelers. Degryse is van mening dat Vanaken en Saelemaekers dichter zijn gekomen voor een plaats in de selectie voor het aankomende WK in Qatar. Vanaken mocht 1 minuut spelen op het EK, terwijl Alexis Saelemaekers niet werd opegeroepen door de bondscoach. 

Vanaken en Saelemaekers

Hans Vanaken zijn waarde bij Club Brugge is erg groot. Alexis Saelemaekers heeft enorme concurrentie bij AC Milan met Calabria, Florenzi en Castillejo. Met 4 doelpunten en 8 assists in 57 wedstrijden probeert hij een basisplaats te bemachtigen bij de "Rossoneri". 

Degryse over Vanaken en Saelemaekers

Marc Degryse had dit te zeggen over Hans Vanaken en Alexis Saelemaekers: "Het wordt uitkijken naar de selectie voor de Nations League. Voor Saelemaekers blijft de concurrentie groot, maar in één week tijd is Saelemaekers samen met Hans Vanaken dichter bij de 23 gekomen. Zij hebben hun kans gegrepen."