Rode Duivel KAPOTGEMAAKT na rood én bekeruitschakeling tegen 4e(!) Klasser: "He's just shit!"

Neen, het is geen geweldig weekend geworden voor iedereen die Anderlecht lief is. Paars-wit verloor zondag voor de zesde keer op rij de Brusselse derby en bleef alweer met lege handen achter. Dubbel balen voor voormalige chouchou Leander Dendoncker. Want de Rode Duivel beleefde zondagmiddag een nachtmerrie: bij een 1-0 voorsprong in de FA Cup tegen League Two-team Stevenage maakte hij in minuut 85 als laatste man een fout, met rood als gevolg. Stevenage ging er uiteindelijk nog over en schakelt de mannen uit Birmingham dus uit. Dendoncker was achteraf dé gebeten hond.

Leander Dendoncker rood bekeruitschakeling

"Onaanvaardbare prestatie, wat is Dendoncker aan het doen?"

"Ik wil dat Dendoncker nooit meer voor onze club speelt."

"Ik begrijp niet hoe Dendoncker en Olsen voor onze club spelen."

"Dendoncker zou te voet naar huis moeten gaan vanavond."

"Dendoncker moet nu toch echt vertrekken, echt belachelijk slecht!"

"Dendoncker moet beschaamd zijn."

"We hebben echt geld betaald voor Dendoncker. Absurd."

Reacties op Dendoncker na Villa-Man Utd

Tegen Manchester United, eerder in het Premier League-seizoen, verliep het nochtans wel goed.

"Geweldige prestatie van Leander"

"Dendoncker is een goede speler"

"Leander Dendoncker was alweer brilliant op het middenveld"

"Leander Dendonker by the way... Opnieuw uitstekend"

"Dendoncker is de MOTM voor mij, onwaarschijnlijke prestatie"

"Dendoncker btw... Hij was heer en meester op het middenveld"

Reacties op Dendoncker na Newcastle-Villa

Toen Aston Villa met 4-0 verloor van Newcastle, kreeg Dendoncker als enige van zijn team lof.

"Dendoncker was volgens mij alweer goed, hij heeft gewoon weinig geluk."

"Dendoncker geeft meer stabiliteit en maakt ruimte voor Douglas Luiz"

"Leander Doncker met alweer een prima prestatie"

"Ons middenveld is zo veel beter met Dendoncker"

"Goede eerste helft van Dendoncker"

instagram follow voetbalflitsen

Net binnen
Deze website van Socios Sports gebruikt “cookies”. Er worden functionele cookies gebruikt, noodzakelijk voor de werking van de website en statistische cookies om inzicht te krijgen in het gebruik en effectiviteit van de website. De website gebruikt ook advertentie cookies om advertenties af te stemmen op uw voorkeuren op basis van uw klikgedrag. Tenslotte worden via de website ook social media cookies geplaatst om dingen te kunnen ‘liken’ en ‘delen’. Advertentie- en social media cookies zijn van derde partijen en verzamelen mogelijk ook uw gegevens buiten deze websites. Door op “Ja, ik accepteer de genoemde cookies”, geeft u toestemming voor het plaatsen van advertentie cookies. Meer weten over cookies? Klik dan hier.