Nietigverklaring Waasland-Beveren geeft amateurclubs moed: geen degradatie voor hen?
Inhoudsopgave
Waasland-Beveren kreeg woensdagavond gelijk van het BAS. Zij vernietigden de beslissing van de Algemene Vergadering van de Pro League, wat betekent dat Waasland-Beveren niet mag degraderen.
Amateurclubs
Dit kan nog grote gevolgen hebben. Denk maar aan alle amateurclubs uit de lagere reeksen die na 2/3de van de competitie moesten degraderen. Als het BAS vindt dat Waasland-Beveren niet mag zakken na het niet-volledigen van de competitie, dan zou dit besluit ook op lager niveau kunnen tellen.
Als Waasland-Beveren nu toch in 1A mag blijven, dan stappen alle amateurclubs die degradeerden na 2/3 van de competitie toch ook naar het BAS? En die kunnen niet anders dan gelijk krijgen, lijkt mij. Dat is nog wat anders dan na 29 van de 30 matchen. @ProLeagueBE@Voetbal_VL
— Jens Van Der Voorden 🇧🇪 (@JensVDVoorden) July 9, 2020