Mét halvering punten: Belgische fans hebben héél duidelijke mening over nieuw JPL-format
Inhoudsopgave
Vrijdagmiddag werd het nieuw competitie-format voor de Jupiler Pro League officieel voorgesteld. Het is een nieuw systeem waarbij de play-offs én de halvering van de punten behouden blijft. Zowel 1A als 1B zal vanaf het seizoen 2023-2024 met zestien clubs gespeeld worden en drie clubs maken kans om te promoveren/degraderen.
Belgische voetbalfans over nieuw competitieformat
Nadat de Belgen afgelopen week al hun duidelijke mening hadden over de prestaties van de Rode Duivels, zijn de meeste voetbalsupporters ook ditmaal niet te spreken over de hervormingen. Volgens de vele bewonderaars van de Jupiler Pro League op Twitter is dit alles behalve een goed systeem. Ze laten zich dan ook in massaal horen: "Jullie lachen de fans in het gezicht uit", valt er onder meer te lezen.
Reacties op Twitter
Tuurlijk! Met play-offs en halvering punten... 🤦♂️
— Andy Vanoverbeke (@prutser14) June 17, 2022
Halvering blijft behouden. Really? 🤦🏻♂️🤦🏻♂️🤦🏻♂️
— Joris Raskin (@jorisraskin) June 17, 2022
Niemand van de supporters wil de halvering van de punten. Jullie lachen de fans in het gezicht uit en devalueren 80% van het seizoen voor een paar extra euro's.
— Gewoon Flor (@GewoonFlor) June 17, 2022
Schaf eerst maar al die puntendeling af! Dit is competitie vervalsing je hebt een gans seizoen gewerkt voor je verdiende punten en dan ga je ze beginnen delen wat een klucht dit kan enkel in België! Shame on you! @ProLeagueBE@lorinparys123
— Mathis Everaert (@Everaert3002) June 17, 2022
Fundamenten? Sterke toekomstvisie? Het eigen belang is er nog steeds. We spelen nog steeds 40 wedstrijden en de halvering is er nog steeds! Zeer bedroevend
— Jurgen Vertongen (@jurgenfcb) June 17, 2022