Belgen komen met een DUIDELIJKE conclusie na makkelijke loting voor het EK 2024 in Duitsland

Zaterdagavond ging de EK-loting door voor het EK 2024 in Duitsland. De Belgen mogen absoluut niet klagen en hebben een gunstige loting. Ze treffen in de groep al zeker Roemenië en Slovakije. Daarnaast komt ook de winnaar van de play-offs in onze groep terecht. Dat kunnen vier ploegen zijn, Bosnië-Herzegovina, Oekraïne, Ijsland of Israël. De Belgen kwamen met een duidelijke conclusie na de loting: we kunnen niet klagen.

België EK-loting 2024 Duitsland

De groepsfase is bekend voor de Rode Duivels. Nu ja we weten toch al twee ploegen die zeker in onze groep zullen zitten. Die laatste moet nog bepaald worden via play-offs. Met Slovakije, Roemenië en één van deze vier (Bosnië, Israël, Oekraïne of Ijsland) kunnen we spreken van een gunstige loting. De Belgen die zijn alvast zeker, we moeten gewoon doorstoten in deze poule als groepswinnaar.

"We moeten elke wedstrijd winnen"

"Makkelijkste groep van ons leven"

"Hele goede groep, we zouden elke match moeten winnen"