RSCA-fans zien 1 speler door de mand vallen vs Union: "Kan niet mee!"
Inhoudsopgave
Anderlecht speelde in de eerste helft tegen Union haar beste 45 minuten in een uitwedstrijd in de play-offs, maar konden dat niet bekronen met een doelpunt. Union scoorde wel, maar de VAR zag doelpuntenmaker Mac Allister in een buitenspelpositie staan. Zo is alles nog mogelijk in de tweede helft.
Gebeurtenissen tweede helft
In de tweede helft is het opnieuw Anderlecht dat voor het eerst gevaarlijk is via een schot van Stroeykens. Op een eerste kans voor Union was het wachten op minuut 70. Nilsson kon doorstomen tot in de zestien meter, maar trapte recht op Schmeichel. Tien minuten voor affluiten was Nilsson opnieuw dicht bij de 1-0, maar vond opnieuw Schmeichel op zijn weg.
Het was niet de wedstrijd van Mario Stroeykens. De middenvelder is één van de beste spelers van paars-wit dit seizoen, maar kon in de wedstrijd tegen Union weinig klaarspelen. Op X waren er enkele reacties op zijn wedstrijd:
Tijd voor wissels.
— Lithium (@eLithium1337) May 5, 2024
Van Stroeykens zal het niet meer komen.
Eventueel Sardella er ook af en een Spits erbij.
#USGAND
Stroeykens mag er af #usgand
— Marc Putteman MP (@MarcLebbeke1511) May 5, 2024
"Stroeykens doet niks, hij verdient het om er in de rust af te gaan"
Stroeykens il fait n'importe quoi, il mérite de sortir à la pause #usgand
— O (@oliDush) May 5, 2024
Stroeykens zit niet in de match. Raar maar waar....Delaney wel #usgand
— Sooike Cee (@SooikeC) May 5, 2024
Stroeykens kan niet mee, gaat veel te snel voor hem vandaag. #USGAND
— Marc Putteman MP (@MarcLebbeke1511) May 5, 2024
"Stroeykens... waar wacht Riemer op om hem eraf te halen!?"
Stroeykens... Riemer il attend quoi pour le sortir !? #usgand
— O (@oliDush) May 5, 2024
In de eerste helft ging het over een andere Neerpede-speler...