Nederlanders hebben enkel LOF voor jonge Belg ondanks pijnlijke nederlaag: "Enige die alles geeft"
Inhoudsopgave
Vrijdagavond stond niet enkel in de Jupiler Pro League voetbal geprogrammeerd. Ook in Nederland werd er met FC Utrecht tegen Fortuna Sittard competitievoetbal gespeeld. Bij FC Utrecht vonden we met Othman Boussaid één Belg terug in de basis. Anthony Descotte, die andere Belg bij FC Utrecht, mocht na 88 minuten invallen. Maar het was geen fijne avond voor beide Belgen. Ze verloren in eigen huis met 1-2 en moeten zo opnieuw een bittere pil slikken na de bekeruitschakeling van eerder deze week. Ondanks de nederlaag waren de fans wel lovend over Othman Boussaid. Hij was volgens hen de enige speler met inzet.
Othman Boussaid vs Fortuna Sittard
Met een beetje inzicht zag je altijd al dat je gewoon een hele goede speler in huis hebt (FCU begrippen). Begreep die kritiek nooit, terwijl hij het voornamelijk doet en deed met houthakkers om hem heen 😂
— Dyooo10 (@dyooo10) March 4, 2023
Vlak vooral toppers als Toornstra en Klaiber niet uit. Ook van die teruggekomen indrukwekkende krachten. Ook vandaag alleen een krappe voldoende voor Boussaid en Jensen.
— Beppie (@BeppieKokkie) March 3, 2023
Utrecht, Utrecht, Utrecht...
— Dustin Bronius (@DustinBroon10) March 3, 2023
Na zo'n debacle eerder deze week, is er werkelijk niets te merken aan eventuele revanche gevoelens.
De enige die iets lijkt te willen is Boussaid.
Sagnan, Toornstra en vd Hoorn, dancing on ice.#utrfor
Los van Boussaid is er geen een speler die zijn niveau haalt . Toornstra kunnen we als een miskoop bestempelen en Vd Hoorn moeten ze de toegang tot de Galgenwaard ontzeggen als hij wilt voetballen. #utrfor
— Rogier (@RogierD) March 3, 2023
hoe haal je Boussaid eraf? Enige die alles geeft.
— Tristan (@trlstanlfc) March 3, 2023
Othman Boussaid vs Spakenburg
Ook in de bekerwedstrijd tegen amateurclub Spakenburg, die met 1-4 verloren ging, was Boussaid het enige lichtpunt...
Boussaid was vanavond de enige die liet ziet ervoor te willen gaan, regelmatig ongelukkig maar de enige met de juiste instelling. Douvikas prikt er dan eentje in, maar laat ook weer de nodige ballen van zijn voeten springen. ⬇️
— Paul (@SchokkerPaul) February 28, 2023
Alleen Boussaid haalde nog een beetje niveau. Of, die liet zien dat ie naar voren wilde. Was ook echt de enige.
— Korneel Evers (@Korneel_Evers) February 28, 2023
De wraak voor het ontslag van zijn maatje?
— Hans van Arnhem (@hans_arnhem) February 28, 2023
Maar zelfs zonder trainer hoor je deze pot te winnen. Schandalig optreden. Enige die wederom zijn best deed was Boussaid. Helaas de enige. Grote schoonmaak nodig #ZuidamOUT
Absolute schande hoe Utrecht eerste helft staat te voetballen, in alle facetten.
— Paul (@SchokkerPaul) February 28, 2023
Blij dat Brouwers eruit is, maar je kan er nog 7-8 wisselen. Alleen Boussaid laat ziet dat ie het wil.
Boussaid verzaakt nooit. Maar alleen lukt het hem ook niet. Maar grote schoonmaak is zeker nodig. Maar eens beginnen met Zuidam. Die gooit veel geld over de balk.
— Hans van Arnhem (@hans_arnhem) February 28, 2023
Eerder dit seizoen won Utrecht nog met 0-3 op het veld van Sparta Rotterdam. Othman Boussaid nam de 0-2 voor zijn rekening. Bekijk hieronder het doelpunt van de jonge Belg:
[Pays-Bas 🇳🇱]
— Prospect Belgium 🇧🇪 (@ProspectBelgium) February 25, 2023
Voici le but de Boussaid hier: pic.twitter.com/S4AVVpxTCQ