AC Milan-fans zijn het duidelijk eens over vertrek van Charles De Ketelaere naar Atalanta
Inhoudsopgave
Charles De Ketelaere gaat zijn geluk volgend seizoen beproeven bij Atalanta Bergamo. Na een eerder teleurstellend seizoen met weinig minuten en één assist zag coach Pioli zich genoodzaakt om het goudhaantje van de hand te doen. Atalanta huurt de Belg voor één seizoen met aankoopoptie inbegrepen. Als je weet dat hij in zijn laatste seizoen voor Club Brugge goed was voor veertien goals en acht assists, dan lijkt dit mislukt seizoen bij AC Milan eerder een accident de parcours. Ook de fans zijn massaal teleurgesteld dat CDK vertrekt en misschien wel verkocht wordt en uiten dus hun frustraties aan het adres van coach Pioli. Voetbalflitsen bundelde enkele tweets van ontevreden fans. Eerder zetten we al tweets van Atalanta-fans op een rijtje.
Milan-fans over transfer De Ketelaere naar Atalanta
"Veel succes! We hadden een terugkoopclausule moeten laten opnemen"
Good luck ❤️🖤
— Dafiqm_ (@Dafiqmaulana) August 16, 2023
We should put buyback clause 🙄
"Jammer hoe het gelopen is. Personlijk had ik hem nog één of twee seizoenen bij gehouden, maar ik begrijp het wel. Wens hem het allerbeste"
Sad how it turned out but it is what it is. Personally, I’d have kept him around for another season or two but I can understand the move. Wishing him all the best.
— M A N T R A 💔 (@bmthcult) August 16, 2023
"We zullen er spijt van krijgen! Succes Charles"
Ce ne pentiremo
— Riccardo Sartori (@ric_sartori95) August 16, 2023
In bocca al lupo Charles
"Pioli's beste werk, een beloftevolle speler zo onspeelbaar maken, let op hoe hij ons zal vernietigen wanneer we tegen Atalanta spelen"
Pioli's best work imo, turning a very promising young player to unplayable, watch him destroy us when we face Atalanta
— Ace (@cemilanFPL) August 17, 2023
"Dit is een grote vergissing, een onoplettendheid van het bestuur en al zeker van meneer kaalkop"
This one is a big mistake, big oversee by the management and mostly Mr Bald.
— Dave Belvederi (@DBDaves) August 16, 2023
"Heel jammer ... Volgens mij is dit een grote fout die Pioli maakt, het is te hopen dat hij niet doorbreekt of we gaan spijt hebben"
Un gran peccato.. secondo me questo uno degli errori fatti da pioli, c’è da sperare che non sfondi se no piangiamo malamente
— Steven (@Francisco5567) August 16, 2023
"Het is de schuld van die incompetente trainer die we op de bank hebben zitten. Het is zijn schuld. Als je tegen ons scoort (en dat zul je), juich dan in zijn gezicht"
È colpa di quell'incompetente che abbiamo in panchina.
— FedEchelon15 - quello con lo zinco in faccia (@FedeDoorDie15) August 16, 2023
È colpa sua.
Se ci segnerai contro (e lo farai) esultagli in faccia Charles