RSCA-fans kiezen voor verassende naam als vervanger geblesseerde Jan Vertonghen: "Liefst hij!"
Inhoudsopgave
Anderlecht won zondag met 0-3 van Cercle Brugge en draait knap mee aan de top van de Jupiler Pro League. Toch was niet alles rozengeur en maneschijn, want paars-wit zag Jan Vertonghen uitvallen met een enkelblessure. Hij dreigt de topper tegen Gent én de interlandperiode met de Rode Duivels te missen. De vraag is natuurlijk wie hem moet vervangen op de LCV bij Anderlecht, want zoveel opties zijn er niet op die positie. Thomas Delaney is de naam die het vaakst naar voren komt.
Thomas Delaney vervanger Jan Vertonghen
Thomas Delaney is nog maar net hersteld van een sleutelbeenblessure, maar voetbalt meteen terug op een hoog niveau. Voorlopig nog op het middenveld, maar daar kan binnenkort verandering in komen. Nu Jan Vertonghen wellicht enkele weken geblesseerd is, is hij de favoriet om centraal achterin naast Zeno Debast opgesteld te worden. Dat de Deen de nodige ervaring heeft, reeds als centrale verdediger speelde bij Dortmund én linksvoetig is, is voor de Anderlecht-fans goed genoeg om zijn naam naar voren te schuiven op sociale media. Anderen schuiven dan weer (in mindere mate) Lucas Lissens, Killian Sardella, Ludwig Augustinsson of Moussa N'Diaye naar voren. Benieuwd wat Riemer zal doen!
Liefst Delaney. Maakt wel duidelijk dat, als er nog geld op de rekeningen staat, we beter vroeg dan laat een LVC aantrekken met oog op volgend seizoen en contractsituatie Vertonghen
— Herman Onazol (@onazolherman) November 7, 2023
Beste vervanger voor Vertonghen? Omwille van verschillende redenen Delaney, ondertussen keuze probleem voor Riemer op het middenveld opgelost#rsca
— Alex Michils (@8lex) November 7, 2023
Denk dat het Delaney gaat zijn. Maar zou het niet erg vinden moest Riemer Lapage of Baouf een kans geven.
— 1908 (@MNTN_Kian) November 7, 2023
Eerder Delany dan .
— Hugo Rossi (@hugorossi666) November 6, 2023
Delaney of toch maar Patris, er valt voor beide wel wat te zeggen.
— tom coolen (@tomcoolen) November 6, 2023
Persoonlijk denk ik aan Delaney CV en Rits naar achter. Leoni erop voor Diawara op CM
— NineFive (@ninefivez95) November 6, 2023
Delaney achteraan. Deed dat goed bij BVB.
— lazlo belgrado (@beograd72) November 6, 2023
En Leoni terug in de ploeg.
Je vermoed dus dat Leoni nog afwezig zal zijn tegen Gent?
— FPL Tielemans (@FPL_Tielemans) November 6, 2023
Delaney heeft in zijn ganse carrière 5 matchen op CV gespeeld, Augustinsson nog nooit, Sardella 11 keer, en Ndiaye 2.
Ik zou Lissens ook niet in een topper tegen Gent basis spelen.
Dus logisch Sardella of Delaney CV.
Optie met Delaney voorkeur. Tweede Optie met Augustinsson als backup
— Marc Feyaerts (@mfeyaerts) November 6, 2023
Als hij een linksepoot wilt Delaney, anders Sardella
— Jonas 🇧🇪 (@JonasVdp16) November 5, 2023
Delaney zetten
— Marc Feyaerts (@mfeyaerts) November 5, 2023