Recordhouders in Play-off 1: wie maakte de meeste goals?
Inhoudsopgave
De druk in Play-off 1 is elk seizoen torenhoog, maar sommige spelers slagen er in om net dan het verschil te maken voor hun ploeg. Deze lijst bundelt de spelers die het vaakst toesloegen wanneer het echt moest: namelijk scoren in volle titelstrijd.
Tekst gaat verder onder de foto.
Bovenaan de lijst prijkt duidelijk één speler: Hans Vanaken. Met 26 doelpunten in Play-off 1 is de middenvelder van Club Brugge dé referentie. Opvallend, want hij doet het niet als pure spits, maar vanuit de tweede lijn. Bovendien is het nog steeds actief en kan hij dat aantal dus zelfs nog wat aandikken.
Daarachter volgen Mbaye Leye (22) en Jelle Vossen (19), twee echte killers in de zestien, met heel wat ervaring op het hoogste niveau. Zij vervolledigen de top 3.
De volledige lijst kan je hieronder vinden.


