Twitter ONTPLOFT na niet-gegeven penalty tegen Club NXT na handsbal: "Ze speelden met 2 keepers" (VIDEO)
Inhoudsopgave
Terwijl het WK-voetbal op volle toeren draait en er daardoor geen voetbal uit 1A te bekijken valt, blijft de 1B-competitie wel doorgaan. Daar liet zaterdagavond één van de titelfavorieten RWDM namelijk thuis dure punten liggen tegen Club NXT, de belofteploeg van Club Brugge waar talenten zich kunnen ontwikkelen.
RWDM-Club NXT
Club NXT won zaterdagavond met 0-2 van RWDM na goals van Ibe Hautekiet en Lennart Mertens, maar de meestbesproken fase was in minuut 82. RWDM-aanvaller Challouk leek de 1-2 te maken, maar de bal werd op de lijn uit doel gehaald door Club NXT-verdediger Spileers. Dit leek verdacht veel op hands, maar de bal ging niet op de stip en er is ook geen VAR in 1B.
👀 | Had RWDM hier een strafschop verdiend? 😮🤚 #RWDNXTpic.twitter.com/egerAAe9YL
— Eleven Sports (NL) (@ElevenSportsBEn) December 3, 2022
is da echt iets da nog moet gevraagd worden?
— Robin Wauters @ Tech.eu 🇺🇦 (@robinwauters) December 4, 2022
Penalty en rood. Speler speelt keeper.
— Wouter Luyckx (@luyckx_wouter) December 4, 2022
Gelijkaardige fase 1 jaar geleden met Vanden Bergh bij Beerschot tegen Charleroi meen ik.
Arbitrage blijft zwak toch in België.
Duidelijk strafschop
— 𝓔𝓭𝓭𝔂 🏍 F1 🏎 (@kwetterwei) December 3, 2022
Wat een match van Shinton! Het leek wel of #NXT met twee keepers speelde 😉😂 #rwdnxt
— Hans (@HansLavrysen) December 3, 2022
Hoe krijgt RWDM nu geen penalty na die handsbal van Spileers? De aansluitingstreffer zou misschien wat laat zijn gekomen maar bon... #RwdNxt
— Mikey Delbeke (@MikeyDelbeke) December 3, 2022