Spanjaarden AANBIDDEN ex-JPL-spits ondanks 3-4 nederlaag na goal tegen Barcelona: "He's underrated"
Inhoudsopgave
Ook het seizoen in Spanje is weer volop aan de gang. FC Barcelona speelde zondag haar derde competitiewedstrijd. Tegenstander van dienst was het Villarreal van ex-Buffalo Alexander Sörloth. De spits die een half jaar op uitleenbasis uitkwam voor KAA Gent, speelde tegen Barcelona de pannen van het dak. Ze verloren de wedstrijd dan wel met 3-4, maar hij wist wel te scoren. De fans aanbidden hun nieuwe spits.
Alexander Sörloth tegen Barcelona
Sörloth en scoren tegen Barcelona: het begint stillaan een gewoonte te worden voor de Noorse spits. Hij kon de wedstrijd met Villarreal dan wel niet winnen (3-4), maar scoren lukte wederom. De Spanjaarden zijn dan ook (terecht) erg lovend over hun spits.
"Sorloth lijkt me het echte werk. Grote centrumspits. Sterk aan de bal en kan het spel goed vasthouden als doelman. Beweegt goed in de kanalen. Nette afmaker."
Sorloth seems like the real deal to me. Big center forward. Strong on the ball and can hold up play well as a target man. Moves well into the channels. Tidy finisher.
— Migo Steve Irwin (@GwalaAgain) August 28, 2023
"Ik weet niet wat het is, maar het is die Sörloth-ethiek"
Yemin ederim mevkini bilmiyom ama sörloth etiksi verir sanki
— | 𝓚𝓪𝓪𝓷 | #𝓣𝓻𝓪𝓫𝔃𝓸𝓷𝓼𝓹𝓸𝓻 ﺦ (@61_kaank) August 28, 2023
"Ik hou niet van Sorloth, maar hij heeft veel geholpen om balbezit te houden en ik zie Carlos Fernandez niet hetzelfde doen. Wat is er met Sadiq?"
I don't like Sorloth, but he helped a lot to keep possession and I don't see Carlos Fernandez doing the same. What's up with Sadiq?
— OrgasmAtm (@orgasmatm) August 28, 2023
I'm also looking forward to seeing Tierney
"Naar mijn mening is Sörloths' goal tegen Barcelona een van de mooiste goals van de week in La Liga"
IMO, Sorloth's goal against Barcelona is one the best goals of the week in La Liga
— GODSON ⚽ (@Godson_Onye) August 28, 2023
"Het is best grappig dat niemand ook de prestaties van Alex Baena en Alexander Sorloth heeft genoemd, die allebei geweldig waren in het innemen van ruimte gegeven door Barça's lekken.
Ik moet zeggen dat Sorloth wordt onderschat als het gaat om hoe hij zich heeft verbeterd in kleine ruimtes. Er is veel voor nodig en hij is op de goede weg."
It's pretty funny how nobody also mentioned the performance of Alex Baena and Alexander Sorloth, who both were great in taking up space given by Barça's leaks.
— Kai E. Iliev (@jdeposicion) August 27, 2023
Have to say Sorloth is underrated w.r.t how he's improved in tight spaces. It takes a lot and he's on the right path.
Alexander Sörloth vs Barcelona
Ook vorig seizoen was hij de held tegen Barcelona met een goal en een assist, toen bij Real Sociedad.
"Sorloth kreeg een welverdiende MVP, want hij scoorde een doelpunt + assist en maakte de verdediging van de tegenstander gek door voortdurend te zoeken naar ballen in de rug en te profiteren van zijn fysieke overwicht."
Ha sido un buen partido de todos en general pero destaco a varios jugadores por encima del resto.
— Josu Martinez (@JosuMartineeez) May 20, 2023
Sorloth se ha llevado un merecido MVP al sumar gol+asistencia y volver loca a la defensa rival buscando balones a la espalda constantemente y aprovechando su superioridad física.
"Ik ben een van de oude jongens die van Sorloth houdt. Hij geeft zuurstof, hij is overal, hij gaat altijd mee,... Ik hou ervan."
Soy de los viejos a los que le encanta Sorloth. Da oxígeno, está en todas partes, va cuerpo a cuerpo, hasta conduce. A mi me encanta.
— Iker Mallo (@Doctor_Futbol) May 20, 2023
"Sorloth at de verdediging in zijn eentje op"
Sorloth se ha comido él solito a la defensa
— 🥑 (@Pedrivision_) May 20, 2023