Het onbekende Belgische talent van Old Trafford: "Hij zal nog meer kansen krijgen"
Inhoudsopgave
Largie Ramazani is de naam. Hij werd geboren in Brussel maar zijn familie heeft roots in Burundi. De jonge Brusselaar verliet op zijn 12 jaar de jeugd van Anderlecht voor een avontuur in Londen. Hij probeerde het bij verschillende ploegen. Hij mocht testen bij Chelsea maar dat werd niks en ook Fulham haakte af. Uiteindelijk mocht hij aansluiten bij Charlton Athletic FC, de ploeg van Duchâtelet. Bij u16 werd hij opgemerkt door Man. United waar hij in 2018 een eerste profcontract tekende.
In het Mourinho-tijdperk mocht hij al een keer meetrainen met de grote jongens, onder de vleugels van Pogba en Lukaku. Nu doet hij het goed in de Premier League 2, in 13 wedstrijden was hij al goed voor 9 doelpunten en 2 assists. Er gingen hem al heel wat belgen voor bij Manchester United. Enkele geraakten tot in de A-ploeg zoals Adnan Januzaj, Ritchie De Laet en Andreas Pereira. Er zijn ook die geen enkele wedstrijd speelde voor de eerste ploeg (Marnick Vermijl & Indy Boonen) maar er zijn er ook die de eerste ploeg niet haalde (Charni Ekangamene, Ilias Sebtaoui en Floribert Ngalula). Ramazani speelde samen met ondere Mason Greenwood die zich ondertussen ontpopt heeft tot 1 van de toptalent van Engeland.
Bekijk hier zijn highlights:
Volg ons op Instagram:
Volg ons op TikTok:
@voetbalflitsenbe Ken jij deze doelman nog? Tag je vrienden die ook keeper zijn ⚽️ ##football##funny##fail##goalkeeper##soccer##southafrica
♬ origineel geluid - voetbalflitsenbe
- NOSTALGIE! Anderlecht domineert het lijstje met de ratings uit de JPL op FIFA 15
- Wow! Deze clubs hebben de minste tegengoals gekregen dit seizoen in heel België
- Thibaut Courtois maakt indruk tussen echte racepiloten in virtuele Formule 1 van China
- Rode Duivels schitteren: WK 2018 Brazilië 1-2 België (Video)