Kent u hem nog? Geflopte Club Brugge-spits zorgt nu voor de goals in de Premier League

Exact 76 minuten speelde Matej Vydra voor Club Brugge. De Tsjechische centrumspits kwam in de zomer van 2011 over op huurbasis van het Italiaanse Udinese. Maar een zware blessue gooide roet in het eten en in januari zat hij alweer in Udinese. Daarna volgde maar liefst 3 uitleenbeurten waarvan 2 keer naar Watford in de Premier League. Verrassend was dat niet als je weet dat beide clubs in handen is van dezelfde familie.

Laatbloeier

Na zijn laatste huurperiode bij Watford in 2015, namen 'The Hornets' hem volledig over voor 8,5 miljoen euro.Maar als je dacht dat de uitleenbeurten erop zaten nu, dan ben je verkeerd want hij werd opnieuw uitgeleend, dit keer naar de Engelse tweedeklasser Reading. Daar maakte hij genoeg indruk dat reeksgenoot Derby County bereidt was om bijna 10 miljoen euro te betalen voor hem. In Derby maakte hij, in 80 wedstrijden, 27 goals en was hij goed voor 5 assists. In de zomer van 2018 kwam Burnley FC hem weghalen uit de Championship (2de klasse). Hij speelt nog steeds voor de middenmoter uit de Premier League. 

Volg ons op Instagram: 

Volg ons op TikTok: 

@voetbalflitsenbe

Hahaha, deze klassieker blijft goed! Je 2de en 4de @ zijn de man met de badmuts 😅 ##fail##funny##beach##football##foryou##foryoupage

♬ Prank master - Tik Tok

!NIEUW! Volg ons nu ook op YouTube: